Who are we?

Aśka i Asia w Oslo (Opera)

Aśka i Asia w Oslo (Opera) fot. Rafał Czekajewski

„W styczniu jedziemy na wymianę do Oslo i Voldy, w Norwegii. Pokażmy wszystkim, którzy nie wiedzą, jak to wygląda od środka”, pomyślały w listopadzie 2014 roku trzy studentki drugiego roku dziennikarstwa międzynarodowego z językiem angielskim z Łodzi – Aśka, Asia i Ada. W styczniu 2015 Aśka i Asia poleciały do Oslo, a Ada do Voldy. I tak oto zaczęła się mała przygoda z pisaniem bloga „Obywatelki Świata”!
Po drodze została zmieniona platforma z Blogspot na WordPress, Ada niestety nie mogła kontynuować pracy nad blogiem i skończyły się wymiany w Oslo i Voldzie.
Do czasu, aż Aśka i Asia w sierpniu 2015 znów udały się na wymianę – w to samo miejsce, co Ada – do Voldy! Z czasem przybyło na stronie również wpisów o innych miejscach w Norwegii oraz poza nią.

W październiku 2015 roku do ekipy dołączyli kolejni studenci z wymiany zagranicznej – Ola oraz Dominika z Porto w Portugalii oraz Dominik, Obywatel Świata, z Perugii we Włoszech! 

Natomiast wraz z 2016. na bloga wtargnął noworoczny powiew świeżości, bowiem z częścią azjatyckiego świata dołączyła Milena, która z Łodzi pisze między innymi o swojej drugiej ojczyźnie, Wietnamie – ale nie tylko o nim!

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Who are we?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s